Топ продаж

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Душовий трап із декоративною накладкою QT-600*660 CRM — це сантехнічний виріб, створений для відведення води з зони, де міститься душ, викладений керамічною плиткою або мозаїкою.
Душовий трап (інші назви — душовий лоток, дренажний канал) складається з лотка (контейнера) для збирання води, сифона, установлювальних ніжок, гідроізоляційної стрічки та металевої решітки.
Особливості душового трапа з декоративною накладкою QT- 600*660 CRM:
Мінімальний нахил підлоги для стікання води — всього 1-1.5 мм
Мокрий закрив
Знімна металева решітка
Регульований за висотою
Матеріал: нержавійка 304 і пластик
Розрахований на швидкий потік води (пропускна здатність 48 л/хв)
Товщина металу 1 мм
Можливість реалізації будь-яких архітектурних рішень.
Наявні розміри душових трапів Q-Tap CRM (клікніть на потрібний розмір для переходу на сторінку товару):
60 см (QT-600*660 CRM) https://akvamir.mk.ua/p449700177-dushevoj-trap-600660.html
70 см (QT 700*760 CRM) https://akvamir.mk.ua/p449697300-dushevoj-trap-700760.html
80 см (QT 800*860 CRM) https://akvamir.mk.ua/p449694141-dushevoj-trap-800860.html
90 см (QT 900*960 CRM) https://akvamir.mk.ua/p449689321-dushevoj-trap-900960.html






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення сифона | Для піддону |
| Монтаж | В пол |
| Тип сифона | Трубний |
| Швидкість зливу | 48 літр/хв |
| Діаметр зливу | 50 мм |
| Матеріал сифона | Нержавіюча сталь/пластик |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 600 мм |
- Ціна: 3 694 ₴










