
Душовий трап із декоративною накладкою QT-700*760 CRM (54) — це сантехнічний виріб, створений для відведення води з зони, де розміщений душ, викладений керамічною плиткою або мозаїкою.
Душовий трап (інші назви — душовий лоток, дренажний канал) складається з лотка (контейнера) для збирання води, сифона, установлювальних ніжок, гідроізоляційної стрічки та металевої решітки.
Особливості душового трапа з декоративною накладкою QT- 700*760 CRM:
Мінімальний нахил підлоги для стікання води — всього 1-1.5 мм
Мокрий закрив
Знімна металева решітка
Регульований за висотою
Матеріал: нержавійка 304 і пластик
Товщина металу 1 мм
Розрахований на швидкий потік води (пропускна здатність 48 л/хв)
Можливість реалізації будь-яких архітектурних рішень.
Бренд Qtap
Вага кг 2,5
Різновид монтажу В підлогу
Габарити виробу (ВхШхГ), мм 101х760х120
Гарантія 60 місяців
Діаметр патрубка в каналізацію, мм 50
Додаткові характеристики З регулюванням висоти.
Комплектація Трап із решіткою.
Матеріал решітки Нержавіюча сталь
Матеріал зливу Неіржавка сталь/пластик
Напрямок випуску Горизонтальне
Лінійний трап Qtap 700х760 CRM дасть змогу створити душ мрії без бортів врівень із підлогою. Такий душ має стильний та привабливий вигляд. Трап складається з горизонтального відведення води та прямокутної вузької накладки, яка затримує сміття. Вона зроблена як пластина з подовженими овальними отворами на однаковій відстані один від одного. Пропускна здатність такого трапа в рази вища, ніж у точкових, і вода не буде збиратися навіть під час використання сильного напору.
Розмір решітки, мм 700х60
Країна-виробник Чехія
Колір Хром
Наявні розміри душових трапів Q-Tap CRM (клікніть на потрібний розмір для переходу на сторінку товару):
60 см (QT-600*660 CRM) https://akvamir.mk.ua/p449700177-dushevoj-trap-600660.html
70 см (QT 700*760 CRM) https://akvamir.mk.ua/p449697300-dushevoj-trap-700760.html
80 см (QT 800*860 CRM) https://akvamir.mk.ua/p449694141-dushevoj-trap-800860.html
90 см (QT 900*960 CRM) https://akvamir.mk.ua/p449689321-dushevoj-trap-900960.html







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення сифона | Для піддону, Для душової кімнати, Для душового кута |
| Монтаж | В пол |
| Тип сифона | Трубний |
| Швидкість зливу | 48 літр/хв |
| Діаметр зливу | 50 мм |
| Матеріал сифона | Нержавіюча сталь/пластик |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
- Ціна: 3 786 ₴










