
Сушарка для рук Kroner 0920 сенсорна 1800W біла
- В наявності
- Код: CV022835
2 415 ₴
- +380 (67) 359-13-73Андрій
- +380 (67) 756-67-25Андрій
Сушарка для рук - електричний прилад призначений для швидкої, безпечної і комфортної сушіння рук потоком теплого повітря або "зняттям" зайвої вологи з рук (високошвидкісні турбо моделі сушарок для рук).
Електросушарки стануть незамінними помічниками в громадських санвузлах і туалетах.
Електрорушник дуже зручно в експлуатації.
Рукосушка (сушки для рук) економно використовують електроенергію і забезпечують максимальний рівень комфорту.
Пластмасовий ударостійкий корпус, стійкий до зовнішніх впливів, антивандальне виконання
Працює безшумно, оснащена інфрачервоним датчиком, срабатывающем при наближенні рук
Тип управління Безконтактний
Матеріал ABS пластик
Спосіб монтажу Настінний
Колір Білий
Поверхня Глянцева
Споживана потужність, Вт 1800
Температура повітряного потоку, °С 60
Швидкість повітряного потоку, м/с 12
Час сушки, сек 40
Рівень шуму, дБ 54
Кількість режимів 1
Джерело живлення Штекерна розетка
Конструкція Закрита
Додаткові характеристики
Оснащена датчиком від перегріву (130 град.). Рівень шуму 54 дБ. Є кабель електроживлення 0,76м.
Габарити виробу (ВхШхГ), мм 250х235х200
Вага нетто, кг 1,83
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 12 місяців
Країна-Виробник Китай
Комплектація
Сушарка для рук, рейка для кріплення до стіни, інструкція.
Додатково
Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення
Габарити пакування, мм 252х277х263
Вага брутто, кг 2,22
Весь асортимент сенсорних сушарок для рук, представлених в нашому магазині, можна подивитися на нашому сайті https://akvamir.mk.ua/ за посиланням https://akvamir.mk.ua/g23716553-sensornye-sushilki-dlya
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Сенсорне |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Поверхня | Глянцева |
| Колір | Білий |
| Особливості | Захист від перегріву, Антивандальний захист |
| Температура потоку повітря | 60 град. |
| Час сушіння | 40 сек |
| Рівень шуму | 54 дБ |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 1800 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 2 415 ₴






