
влевовправо
Кондиціонер TCL TAC-18CHSD/TPH11IHB Heat Pump R32 WI-FI
- В наявності
- Код: 000004460
38 499 ₴
+380 (67) 359-13-73
Андрій
- +380 (67) 756-67-25Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Вага | 42 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Є |
| Гарантія | 36 міс |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 92х30.6х19.5 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 85.3 х 60.2 х 34.9 см |
| Керування | Електронне |
| Маркування | 18 |
| Режими роботи | Охолодження і обігрів |
| Серія | Побутова серія |
| Тип компресору | Інверторний |
- Ціна: 38 499 ₴








