Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Йоршик для унітазу Stone стилізований під виріб з каменю
Бренд BISK
Країна виробник Польща
Матеріал кераміка
Колір біло/сірий
Розміри колби (ДхШхВ) 10 см х 10 см х 13 см Загальна висота 39 см| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bisk |
| Країна виробник | Польща |
| Висота підставки | 130 мм |
| Діаметр підставки | 100 мм |
| Довжина ручки | 260 мм |
| Матеріал підставки | Кераміка |
| Матеріал ручки | метал |
| Наявність кришки | Ні |
| Загальна висота | 390 мм |
| Тип ершика | Підлоговий |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 623 ₴





