
Мийка ALVEUS R&R ROCK 30 (595 x 475 x 160 1x) G55 beige (бежевий)
- В наявності
6 200 ₴
- +380 (67) 756-67-25Андрій
Високоякісний композитний матеріал Granital
• попередньо зроблені отвори ⁇ 35 мм для змішувача та кнопки клапан-автомат
• обертова модель
• в комплекті з эргономичным сифоном — забезпечує більше місця в кухонній шафі
• механізм клапан-автомат — дає змогу керувати відтоком води на відстані
• гладка, ретельно оброблена поверхня мийки — забезпечує легке очищення
• круглий зливний отвір — ⌀ 90 мм
• високий вміст гранітних частинок — надає мийці міцності
• висока стійкість матеріалу до ударам и подряпинам
• твердість матеріалу — забезпечує стабільність змішувача
• якісне картонне паковання — забезпечує безпечне транспортування
| Матеріал | Granital |
| Товщина | 1 см |
| Форма | прямокутна |
| Наявність крила | да |
| Тип встановлення | врізна |
| Мінімальна ширина шафи | 45 см |
| Кількість чаш | 1 |
| Отвір під змішувач | є |
| Сифон | є |
| Розмір мийки | 59,5×47,5 см |
| Розмір чаші |
32×40×16 см |
Композитний матеріал Granital на 75-80% складається з гранітних частинок, пов'язаних між собою високоякісним сполучним, що забезпечує мийці міцність і стійкість до температурним шокам. Гладкість поверхні забезпечує легке очищення мийки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина стінок мийки | 10 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | |
| Клапан-автомат | Так |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 6 200 ₴






