
влевовправо
Кондиционер TCL TAC-09CHSD/ZG41IHB Black HeatPump R32 WI-FI
- В наличии
- Код: 000004974
24 599 ₴
+380 (67) 359-13-73
Андрей
- +380 (67) 756-67-25Андрей
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Є |
| Вага внутрішнього блока (Кг) | 9.5 |
| Вага зовнішнього блока (Кг) | 20 |
| Гарантія | 36 міс |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 19,2 × 77,8 × 27,2 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) см | 71.2х45.9х27.6 см |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -30 °C +53 °C |
| Керування | Wi-Fi (вбудований), Пульт ДК |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A+++ |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Внутрішній блок, Зовнішній блок, Пульт ДК, Елементи живлення ААА пульта ДК (2 шт), Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон |
| Маркировка | 9 |
| Площа, м² | До 25 |
| Продуктивність (тепло) | 9500 БТО/год |
| Продуктивність (холод) | 9000 БТО/год |
| Підведення труб | Знизу |
| Режимы работы | Тільки охолодження, Вентилятор, Нічний, Обігрів, Осушення, Охолодження, Турборежим |
| Робота за мінусової температури | -30 °C |
| Серия | Побутова серія |
| Спосіб встановлення | Підвісний/Настінний |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компресору | Інверторний |
| Тип фреона | R32 |
| Функции | Авторозморожування, Гідрофільні покриття теплообмінників, Дисплей, Захист від перепадів напруги, Настроювання пам'яті, Підсвітка, Самодіагностика, Самоочищення, Таймер, Функція контролю температури iFeel |
- Цена: 24 599 ₴








