
влевовправо
Бойлер RENS ECO RE80-12/RW
- В наличии
- Код: 000004776
4 763,68 ₴
+380 (67) 359-13-73
Андрей
- +380 (67) 756-67-25Андрей
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rens |
| Пользовательские характеристики | |
| WIFI | Немає |
| Вес (кг) | 28 |
| Вага в упаковці (кг) | 31 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 72 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 12 міс. |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 90 х 55 х 55 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 1 |
| Керування | Механічне |
| Цвет | Белый |
| Монтаж | Настенный |
| Наявність кабелю з вилкою | Да |
| Объем, л | 80 |
| Мощность ТЭНов | 1200 Вт |
| Підведення труб | Знизу |
| Розміри (ВхШхГ) | 80 х 50х 50см |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Циліндрична |
- Цена: 4 763,68 ₴






