
влевовправо
Котел Riello START 24 KI LN
- В наличии
- Код: 000004879
46 079,28 ₴
+380 (67) 359-13-73
Андрей
- +380 (67) 756-67-25Андрей
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Riello |
| Вес | 30 кг |
| Цвет | Белый |
| Отопление | |
| Объем расширительного бака | 8 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Производство: | Італія |
| Витрата ГВП | 13.8 л/хв |
| Витрата природного газу | 1.13 м³/год, 2.82 м³/год |
| Гарантія | 24 міс |
| Діаметр підключення газу | 3/4 |
| Діаметр підключення до опалення | 3/4 |
| Питание | 230 V |
| КІЛЬКІСТЬ КОНТУРІВ | Двоконтурний |
| Керування | Електронне |
| Камера згоряння | відкрита |
| Класс защиты | IPX5D |
| Количество фаз | однофазний |
| Максимальна теплова потужність | 26,7 кВт |
| Матеріал основного теплообмінника | Мідь |
| Мінімальна потужність, (кВт) | 9.24 |
| Площа опалення | 267 м² |
| Розміри (Ш × В × Г) | 740 х 400 х 332 мм |
| Уровень шума | 59 дБ |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип видалення вихлопів | Димохідний (природна тяга) |
| Тип топлива | Природный газ |
| Тип розпалювання | Електронний |
| Тип тяги | Примусова |
- Цена: 46 079,28 ₴






