
Тумба з раковиною Пектораль Фрея 45см
- В наявності
- Код: Т024504
3 580 ₴
- +380 (67) 756-67-25Андрій
Тумба Пектораль 45 під умивальник Фрея на ніжках, оснащена двома дверками а всередині поличкою. Корпус виконаний з ДСП в білому кольорі, має додаткове лакове глянсове покриття. Фасад складається з двох білих лицьових панелей, які виконані з МДФ і пофарбовані вологостійкою високоякісною емаллю з високим ступенем блиску, ручки в тумбі мають приховану форму. Можлива комплектація дзеркалом і пеналом.
Серія: Пектораль
Розмір: 45 см.
Ширина тумби: 420 мм
Висота: 800 мм
Глибина: 290 мм
Форма фасаду: прямий
Тип відкривання дверки: універсальне
Кількість закритих полиць: 1 шт.
Основний колір: Білий
Корпус: ДСП покрита фарбою
Фасади: МДФ фарбований
Полиці: ДСП покрита пластиком
Плавне закривання дверцят: Так
Гарантія: 24 місяці
Дверка: 2 шт.
Форма тумби: пряма
Кількість ніжок: 4 шт.
Раковина: кераміка
Ніжки: хромована сталь
Виробник раковини: KOLO GEBERIT
Габарити (Ш/В/Г): 420/800/290 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | ПІК |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Тип тумби | З умивальником |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Полиці | ДСП покрита фарбою |
| Раковина | кераміка |
| Ніжки | хромована сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 420 мм |
| Глибина | 291 мм |
| Висота | 800 мм |
- Ціна: 3 580 ₴



