
влевовправо
Водонагрівач OCEAN FLAT RZBF100E-2 ET+DT, (100л Digital)
- Немає в наявності
- Код: 000004763
10 799,40 ₴
+380673591373
- +380 (67) 359-13-73Андрій
- +380 (67) 756-67-25Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
1. Компактне рішення для невеликих приміщень
2. Індикація роботи водонагрівача
3. Три режими нагрівання
4. Режим економічного нагріву
5. Магнієвий анод збільшеної маси
6. Термостат із захистом від перегріву
7. Двополюсний вимикач для вибору режиму роботи ТЕНів
8. Збільшений шар теплоізоляції для зменшення теплових втрат: пінополіуретан екологічно чистий, щільність 36 кг/см3
9. Товщина стінки металу: 2 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ocean |
| Користувальницькі характеристики | |
| WIFI | Немає |
| Вага (кг) | 32.7 |
| Вага в упаковці (кг) | 35 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 36 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 12 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 111 х 52.5 х 30.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 115 х 60 х 35 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 2 |
| Керування | Електронне |
| ГАРЯВА-ВИРОБНИК | Китай |
| Монтаж | Настінний |
| Об'єм, л | 100 |
| Потужність ТЕНів | 2000 Вт |
| ТИП ТЕНУ | Сухий |
| Встановлення | Вертикальна |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Плоска, Прямокутна |
- Ціна: 10 799,40 ₴








