
Душовий трап 60 см QT Dry FA304-600 із сухим закривом (нерж. сталь)
- В наявності
2 163 ₴
- +380 (67) 756-67-25Андрій
Душовий трап із декоративною накладкою — це сантехнічний виріб, створений для відведення води з зони, де розміщений душ, викладений керамічною плиткою або мозаїкою.
Душовий трап (інші назви — душовий лоток, дренажний канал) складається з лотка (контейнера) для збирання води, сифона, установлювальних ніжок, гідроізоляційної стрічки та металевої решітки.
Бренд Qtap
Характеристики
Опис
Лінійний трап Qtap Dry FA304-600 допоможе облаштувати сучасну душову зону без застосування душового піддона, на рівні з підлогою. Корпус трапа виконано з якісного пластику сірого кольору. Дана модель виконана з прямокутною решіткою з нержавіючої сталі розміром 600х73 мм і має випускний отвір діаметром 50 мм. Сухий закрив не дає неприємному запаху проникати у приміщення з каналізації по трубах.
Вид монтажу У підлогу
Пропускна здатність, л/хв 50
Вид затвору Сухий
Розмір, мм 600
Матеріал Нержавіюча сталь; пластик - злив
Колір Сірий / Хром
Розмір решітки, мм 600х73
Діаметр патрубка в каналізацію, мм 50
Напрямок випуску Горизонтальне
Комплектація Трап із решіткою, ніжки, ущільнювальна стрічка.
Додаткові характеристики
Матеріал зливу – пластик.
Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм 640х142х75
Габарити упаковки (ШхГхВ), мм 650х150х80
Вага нетто, кг 1,45
Вага брутто, кг 1,6
Країна-виробник Чехія
Гарантія 60 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення сифона | Для піддону, Для душової кімнати, Для душового кута |
| Тип сифона | Трубний |
| Матеріал сифона | Пластик |
| Монтаж | В пол |
| Діаметр зливу | 50 мм |
| Колір | Сірий |
| Вага | 1.45 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 600 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 163 ₴






