Описание
Характеристики
Информация для заказа
Простий та надійний електричний бойлер з механічним регулюванням.
Внутрішнє покриття баку зі склокераміки
Механічне керування за допомогою регулятору на передній панелі
В комплекті: запобіжний клапан та електричний кабель зі штепселем.
Переваги
Надійна робота :
Водонагрівач Tronic 2000 T має внутрішнє покриття зі склокераміки та збільшений магнієвий анод, що забезпечують його надійну роботу.
Просте використання :
Індикатор температури відображає нагрівання води. Термостат регулює температуру води. Бойлер додатково оснащено механічним регулятором температури нагріву для зручного керування.
Висока ефективність :
Щільна ізоляція, що не містить хлорфторвуглеводнів, забезпечує високу ефективність бака-водонагрівача Tronic 2000 T.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 20.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| WIFI | Немає |
| Вага в упаковці (кг) | 20.1 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 60 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 12 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 82.1 x 44.5x 45.2 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88x46x48 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 1 |
| Керування | Механічне |
| КРАЇНА-ВИРОБНИК | Україна |
| Монтаж | Настенный |
| Объем, л | 80 |
| Мощность ТЭНов | 2000 Вт |
| Підведення труб | Знизу |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| Установка | Вертикальная |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Циліндрична |
- Цена: 6 890 ₴









