
влевовправо
Електричний водонагрівач Bandini Water Heaters SE 45 SLIM
- В наявності
- Код: 000004557
7 278,70 ₴
+380673591373
- +380 (67) 359-13-73Андрій
- +380 (67) 756-67-25Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bandini |
| Користувальницькі характеристики | |
| WIFI | Немає |
| Вага (кг) | 17 |
| Вага в упаковці (кг) | 19 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 60 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 70х37х39 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 78х41х41 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 1 |
| Керування | Механічне |
| ГАРЯВА-ВИРОБНИК | Італія |
| Монтаж | Настінний |
| Об'єм, л | 45 |
| Потужність ТЕНів | 2000 Вт |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| Встановлення | Вертикальна |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Slim |
- Ціна: 7 278,70 ₴







