
влевовправо
Вытяжка наклонная INTERLINE FLY White A/60/GL/T белое стекло
- В наличии
7 500 ₴
+380673591373
- +380 (67) 359-13-73Андрей
- +380 (67) 756-67-25Андрей
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Вид монтажу витяжки | На стіну |
|---|---|
| Тип витяжки | Нахилена |
| Бренд витяжки | INTERLINE |
| Колір | Білий |
| Ширина витяжки | 60 |
| Продуктивність м3/г | 1000 |
| Продуктивність в точці IEC, м3/ч | 364 |
| Потужність мотора, Вт | 130 |
| Тип керування витяжки | Сенсорне |
| Режим роботи | Відведення повітря / Рециркуляція |
| Вугільний фільтр | Під замовлення |
| Код вугільного фільтру | CF 160 T |
| Діаметр повітровивода | 150 |
| Дистанційне керування | Не має |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий |
| Температурний датчик | Не має |
| Короб в комплекті | Так |
| Рівень шуму (максимальний), дБ | 68 |
| Тип освітлення | LED 2x1,5 W |
| Дисплей | Так |
| Розмір, В мм | 380 |
| Розмір, Г мм | 278 |
| Розмір, Ш мм | 595 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Програми і функції | Рециркуляція / Відведення 3 швидкості Освітлення |
|---|---|
| Особливості | Потужна витяжка, яка ідеально підійде для смарт квартир чи великих кухонних приміщень. Продуктивність: 1000 м³/г Дизайн, виконаний в загартованному склі робить цю витяжку не тільки функціональним приладом, але і гармонійною частиною інтер'єру вашої кухні Тип керування: сенсор Освітлення: світлодіодна лампа 2 × 1,5 Вт, Діаметр повітряного каналу 150 мм. Шнур / Євровилка Рекомендоване відстань від витяжки до електричної поверхні - 65 см Рекомендоване відстань від витяжки до газової поверхні - 75 см |
| Комплектація | Інструкція Монтажний комплект Гарантійний талон Короб (регульований за висотою) Жировий фільтр 3-х шаровий Зворотній клапан |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Interline |
| Страна производитель | Китай |
| Тип вытяжки | Настенная |
| Режимы работы | Рециркуляция, Отвод |
| Производительность вытяжки | 1000 куб. м/час |
| Количество моторов (двигателей) | 1 |
| Количество скоростей | 3 |
| Уровень шума | 68 дБ |
| Тип управления | Сенсорное |
| Элементы управления | Сенсорные |
| Ширина | 600 мм |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Фильтр | металлический |
| Индикатор замены фильтра | Нет |
| Освещение | светодиодные лампы |
| Количество ламп освещения | 2 |
| Мощность освещения | 3 Вт |
| Таймер | Нет |
| Антивозвратный клапан | Да |
| Дисплей | Да |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
- Цена: 7 500 ₴







