
влевовправо
Вытяжка полновстраиваемая Interline Jolly Bl A60GLK черная
- В наличии
8 500 ₴
+380673591373
- +380 (67) 359-13-73Андрей
- +380 (67) 756-67-25Андрей
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Вид монтажу витяжки | В шафу |
|---|---|
| Тип витяжки | Повновбудована |
| Бренд витяжки | INTERLINE |
| Колір | Чорний |
| Ширина витяжки | 55 |
| Продуктивність м3/г | 1250 |
| Продуктивність в точці IEC, м3/ч | 600 |
| Потужність мотора, Вт | 190 |
| Тип керування витяжки | Сенсорне + жести |
| Режим роботи | Відведення повітря / Рециркуляція |
| Вугільний фільтр | Під замовлення |
| Код вугільного фільтру | CF 140 K |
| Діаметр повітровивода | 150 |
| Дистанційне керування | Не має |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий |
| Температурний датчик | Не має |
| Короб в комплекті | Ні |
| Рівень шуму (максимальний), дБ | 68 |
| Тип освітлення | LED 2x1,5 W |
| Розмір, В мм | 276 |
| Розмір, Г мм | 294 |
| Розмір, Ш мм | 530 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Програми і функції | 3 режими інтенсивності роботи Годинник Таймер на 3 хвилини Освітлення Вивід/Рециркуляція |
|---|---|
| Особливості | Ідеально пасує до будь-якої кухні. Вбудовану витяжку JOLLY BL A/60/GL/K з серії BLACK можна розмістити на будь-якій кухні, де вона ідеально впишеться в інтер'єр. Витяжка виконана в сучасному дизайні із чорного загартованого скла. Продуктивність: 1000 м³/год. Найзручніше безконтактне керування - ЖЕСТАМИ. Витяжка оснащена сенсорною панеллю керування та має додаткову інноваційну функцію - керування ЖЕСТАМИ. Ввімкнути, відрегулювати потужність та вимкнути - все це можна зробити не доторкаючись до панелі керування. Таймер. Після приготування можна активувати режим відкладеного вимикання, завдяки якому витяжка буде виводити залишковий пар з кухні, а потім відключиться. Тривалість вентиляції - 3 хвилини. Ефективна рециркуляція. Якщо у вас немає можливості підключити витяжку до вентиляційного каналу, просто скористайтеся функцією рециркуляції. В цьому випадку необхідно встановити вугільні фільтра, які поглинають випаровування та запахи. Повітря очищається і видувається назад в кімнату. Вугільні фільтра необхідно міняти регулярно, в залежності від того, як часто використовується витяжка. Економічне світлодіодне освітлення - лампа 2 × 1,5 Вт Внизу витяжки розташовані 2 світлодіоди, які відмінно освітлюють варильну поверхню. Світлодіодне освітлення дуже економічне і має довгий термін служби. Діаметр повітряного каналу: 150 мм. |
| Комплектація | Інструкція Гарантійний талон Монтажний комплект Зворотній клапан |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Interline |
| Страна производитель | Китай |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Режимы работы | Рециркуляция, Отвод |
| Производительность вытяжки | 1250 куб. м/час |
| Количество моторов (двигателей) | 1 |
| Количество скоростей | 3 |
| Уровень шума | 68 дБ |
| Тип управления | Жестами |
| Элементы управления | Сенсорные |
| Ширина | 550 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Фильтр | металлический |
| Индикатор замены фильтра | Нет |
| Освещение | светодиодные лампы |
| Количество ламп освещения | 2 |
| Мощность освещения | 3 Вт |
| Таймер | Да |
| Максимальное время установки таймера | 3 мин |
| Антивозвратный клапан | Да |
| Дисплей | Да |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
- Цена: 8 500 ₴










