
Варочная поверхность INTERLINE SGV 664 FGT BA газовая (стекло)
- В наличии
7 970 ₴
- +380 (67) 359-13-73Андрей
- +380 (67) 756-67-25Андрей
Тип варильної поверхні Газова
Колір Чорний
Бренд поверхні Interline
Ширина поверхні 60
Матеріал поверхні Скло загартоване
Кількість конфорок 4
Дизайн поверхні Сучасний
Тип керування поверхні Механічне
Розмір, В мм 40
Розмір, Г мм 510
Розмір, Ш мм 584
Країна виробник Китай
Гарантійний термін (міс) 24
Тип решіток чавун
| Програми і функції | Кількість конфорок - 4 Автопідпал Газ контроль Турбо конфорка з подвійним рядом полум`я |
|---|---|
| Особливості | Матеріал поверхні - загартоване скло Матеріал повортніх перемикачів - негорючий полімер Бакеліт Тип решіток - чавун Колір - чорний |
| Діаметр і потужність конфорок | Потужність та діаметр конфорок: Передня ліва - 3400 Вт/ 131 мм Передня права - 1000 Вт/ 55 мм Задня ліва - 1800 Вт/ 75 мм Задня права - 1800 Вт/ 75 мм |
| Комплектація |
Євровилка
|
Шукаєте якісний та широкий асортимент товарів? Завітайте на наш сайт https://akvamir.mk.ua/ua/ – тут Ви знайдете все, що потрібно! Ми пропонуємо великий вибір товарів для вашого дому, сантехніку, побутову техніку, меблі для ванної кімнати і не тільки. Не знайшли те, що шукаєте? Зателефонуйте нашим кваліфікованим продавцям, і вони допоможуть Вам знайти потрібний товар, проконсультують щодо доставки та зроблять покупку максимально зручною і вигідною. Не відкладайте — створюйте комфорт вже сьогодні!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Газовая |
| Производитель | Interline |
| Вариант установки | Независимый |
| Покрытие варочной поверхности | закаленное стекло |
| Материал решетки | Чугун |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конфорки | |
| Расположение конфорок | квадрат |
| Общее количество конфорок | 4 |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электроподжиг | Да |
| Газ-контроль конфорок | Да |
| Габаритные размеры варочной поверхности | |
| Ширина | 584 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Высота | 40 мм |
- Цена: 7 970 ₴









