
HISENSE 40A5720FA-смарт, безрамочный, голосовое управление
- Діагональ екрана: 40"
- Роздільна здатність екрана: 1920 x 1080 (Full HD)
- Контрастність: 1200: 1
Офіційний Google Android TV з регулярними оновленнями
Найфункціональніша операційна система з усіма існуючими можливостями.
Технологія Natural Colour Enhancer
Телевізор Hisense TV оптимізує відтворення кольору за допомогою технології Покращувача природних кольорів, що виводить ваш перегляд на новий рівень. Ця технологія може розрізняти найдрібніші коливання вхідного сигналу та компенсувати їх, щоб кінцева картинка виглядала цілісною та реалістичною. Що б ви не дивилися — серіали, документальні чи художні фільми — ви побачите лише справжні кольори.
Висока контрастність
Панель високої контрастності забезпечує настільки реалістичну глибину зображення, що її можна не лише побачити, а й майже торкнутися. Білий колір виглядає яскравішим, чорний — глибшим і темнішим, а решта кольорів — насиченішими, живими. Телевізор Hisense допоможе вам насолодитися деталями тіней і живими, реалістичними кольорами вашого улюбленого відеоконтенту.
Система DTS Studio Sound™
DTS Studio Sound™ — це сучасна комплексна система просторового звуку, яка вилучає та поміщає звукову інформацію для створення ефекту присутності за допомогою вбудованих динаміків телевізора. Для повноцінного прослуховування застосовуються прийоми пост-обробки та психоакустики, щоб створити 3D-обробку, яка буде відповідати 3D-зображенню, посилити баси та діалоги, а також вирівняти гучність по всій довжині контенту.
USB
USB-під'єднання дає змогу переглядати улюблені кінофільми та фото або прослуховувати музику. Просто під'єднайте USB-накопичувач до телевізора. Один простий рух — і розмаїття контенту до ваших послуг.
Під'єднання по HDMI
Телевізори Hisense підтримують низку під'єднань через HDMI, що дасть вам змогу створити вдома справжній центр мультимедійних розваг. Потрібно лише під'єднати джерело HDMI — комп’ютер, DVD-програвач, ігрову приставку — до телевізора, і різноманітний контент з різних пристроїв до ваших послуг.
Вбудований WiFi
Під'єднайте телевізор до Інтернету й отримайте доступ до широкого спектру послуг. Відвідуйте вебсайти, прослуховуйте потокову музику, переглядайте відео за запитом, читайте прогнози погоди чи інформацію про спортивні події, новини та багато іншого.
| Тип |
LED |
| Дисплей | |
| Діагональ, дюйм |
40 |
| Роздільна здатність |
Full HD |
| Тип матриці |
IPS |
| Вигнутий екран |
Немає |
| Частота оновлення, Гц |
60 |
| Яскравість, кд/м2 |
200 |
| Кут огляду |
178 / 178 |
| Контрастність |
1200 |
| Підтримка HDR |
Немає |
| Особливості |
Miracast Блокування від дітей Підтримка DTS Із записом телепередач Стоп-кадр Таймер сну Телетекст |
| Оснащення | |
| Процесор |
MSD6683BQHAT-8-0BJN |
| Оперативна пам'ять |
1 ГБ |
| Вбудована пам'ять |
8 ГБ |
| Smart TV | |
| Smart TV |
Smart |
| Операційна система |
Android 9.0 |
| Браузер |
Є |
| ТВ-тюнер | |
| Тип тюнера |
Цифровий |
| Цифровий тюнер |
DVB-T DVB-S DVB-S2 DVB-С |
| Керування | |
| Пульт ДУ |
Є |
| Функції управління |
Керування голосом Керування зі смартфонів |
| 3D | |
| Підтримка 3D |
Немає |
| Звук | |
| Вихідна потужність, Вт |
14 |
| Можливості підключення | |
| HDMI |
3 |
| DisplayPort, шт. |
1 |
| USB |
1 |
| RJ-45 (LAN) |
Є |
| Бездротове підключення |
Wi-Fi Bluetooth |
| Енергоспоживання | |
| Фізичні параметри | |
| Кріплення VESA |
200 х 100 мм |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм |
893 х 559 х 182 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм |
893 х 513 х 86 |
| Вага з підставкою, кг |
5.5 |
| Вага без підставки, кг |
5.4 |
| Основний колір |
Чорний |
| Комплектація |
Телевізор Пульт ДК Кабель живлення Інструкція користувача |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hisense |
| Страна производитель | Китай |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 40 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | LED |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 5.4 кг |
| Высота | 513 мм |
| Глубина | 86 мм |
| Ширина | 893 мм |
| Функции | |
| Защита от детей | Да |
| Таймер сна | Да |
| Интерфейсы | |
| Количество разъемов HDMI | 3 |
| Количество разъемов USB | 1 |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth |
- Цена: 8 999 ₴







