Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Тип управління: Механічне
- Загальний об'єм: 198 л
- Розмір (Ш х В х Г): 80.2 х 85.4 х 55.9 см
Гарантія: 12 мес
Морозильна шафа Hisense бездоганно працює при температурі до –15 °C, тож її можна спокійно розміщувати в прохолодніших приміщеннях, як-от підвал або гараж.
Вбудована бічна ручка має ергономічний дизайн для зручного відкривання дверей.
Завдяки зручним колесам пристрій можна легко пересувати та встановлювати в новому місці, не звільняючи морозильну камеру від продуктів.
Простий механізм дає змогу виставити потрібну вам температуру.
В одну гнучку дротяну корзину зручно складати продукти, зберігаючи заморожені делікатеси та м’ясо у зручному місці. Просте зберігання та легкий доступ.
| Тип |
Скриня |
| Спосіб установки |
Стоїть окремо |
| Основні характеристики | |
| Тип керування |
Механічне |
| Дисплей |
Немає |
| Загальний об'єм, л |
198 |
| Клас енергоспоживання |
А+ |
| Споживання електроенергії, кВт*г/рік |
221 |
| Клас морозильної камери |
**** |
| Кліматичний клас |
SN N ST T |
| Кількість компресорів |
1 |
| Автономне збереження холоду, год |
34 |
| Потужність заморожування, кг/добу |
15 |
| Рівень шуму, дБ |
38 |
| Охолодження морозильної камери |
Статичне |
| Розморожування морозильної камери |
Ручне |
| Кількість кошиків |
1 |
| Внутрішнє освітлення |
Немає |
| Висувні контейнери із прозорого пластику |
Немає |
| Фізичні характеристики | |
| Розміри (Ш х В х Г), см |
80.2 х 85.4 х 55.9 |
| Розміри упаковки (Ш х В х Г), см |
83.3 х 89 х 55.7 |
| Вага, кг |
30 |
| Вага в упаковці, кг |
32.7 |
| Колір |
Білий |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hisense |
| Страна производитель | Китай |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Климатический класс | N, SN, ST, T |
| Количество дверей | 1 |
| Количество компрессоров | 1 |
| Общий объем | 198 л |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | ручное |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 34 час |
| Используемый хладагент | R600a (изобутан) |
| Количество корзин в морозильной камере | 1 |
| Мощность замораживания | 15 кг/сутки |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Энергопотребление | 221 кВт/год |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 30 кг |
| Высота | 854 мм |
| Глубина | 559 мм |
| Ширина | 802 мм |
- Цена: 6 999 ₴






