Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Тип управління: Механічне
- Загальний об'єм: 307 л
- Розмір (Ш х В х Г): 112.5 х 67.2 х 81.7 см
Гарантія: 12 мес
Морозильна шафа Hisense бездоганно працює при температурі до –15 °C, тож її можна спокійно розміщувати в прохолодніших приміщеннях, як-от підвал або гараж.
Вбудована бічна ручка має ергономічний дизайн для зручного відкривання дверей.
Завдяки зручним колесам пристрій можна легко пересувати та встановлювати в новому місці, не звільняючи морозильну камеру від продуктів.
Простий механізм дає змогу виставити потрібну вам температуру.
В одну гнучку дротяну корзину зручно складати продукти, зберігаючи заморожені делікатеси та м’ясо у зручному місці. Просте зберігання та легкий доступ.
| Тип |
Скриня |
| Спосіб установки |
Стоїть окремо |
| Основні характеристики | |
| Тип керування |
Механічне |
| Дисплей |
Немає |
| Загальний об'єм, л |
307 |
| Корисний об'єм, л |
302 |
| Клас енергоспоживання |
А+ |
| Споживання електроенергії, кВт*г/рік |
274 |
| Клас морозильної камери |
**** |
| Кліматичний клас |
N ST |
| Кількість компресорів |
1 |
| Автономне збереження холоду, год |
24 |
| Потужність заморожування, кг/добу |
20 |
| Рівень шуму, дБ |
40 |
| Холодоагент |
R600a |
| Охолодження морозильної камери |
Статичне |
| Розморожування морозильної камери |
Ручне |
| Кількість кошиків |
1 |
| Форма для льоду |
Немає |
| Льодогенератор |
Немає |
| Відділення для ягід і трав |
Немає |
| Внутрішнє освітлення |
Немає |
| Фізичні характеристики | |
| Розміри (Ш х В х Г), см |
112.5 х 67.2 х 81.7 |
| Розміри упаковки (Ш х В х Г), см |
115.7x69.3x88.8 |
| Вага, кг |
42 |
| Вага в упаковці, кг |
48 |
| Колір |
Білий |
| Гарантія | |
| Гарантія |
1 рік |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hisense |
| Страна производитель | Китай |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Климатический класс | N, ST |
| Количество компрессоров | 1 |
| Общий объем | 307 л |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | ручное |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 24 час |
| Используемый хладагент | R600a (изобутан) |
| Количество корзин в морозильной камере | 1 |
| Мощность замораживания | 20 кг/сутки |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Энергопотребление | 274 кВт/год |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 42 кг |
| Высота | 817 мм |
| Глубина | 672 мм |
| Ширина | 1125 мм |
- Цена: 8 555 ₴








