
Дзеркало у ванну Ніколь ВР З-11 95 см (два шафки)
- В наявності
- Код: VR-Z11-95
3 790 ₴
- +380 (67) 756-67-25Андрій
Дзеркало для ванної кімнати 95 см з LED підсвічуванням, полицею і двома шафами
Дзеркало для ванної кімнати ВР З-11 шириною 95 см від фабрики Ніколь™ оснащений двома шафами з розсувними дверцями, полицею, а так само підсвічуванням і розеткою.
Перш ніж взятися за безпосередній процес виготовлення меблів, фахівці «Ніколь™» проводять сувору перевірку матеріалів на екологічну безпеку і міцність. Такий жорсткий контроль дає гарантію, що зовнішній вигляд виробу не зіпсує ні підвищена вологість, ні перепади температур ванної кімнати. У цій конструкції використовується дзеркальне полотно бельгійського виробництва, що з часом, завдяки амальгамі на основі чистого срібла, не тьмяніє. Корпус шафи зроблений з вологостійкої деревно-стружкової плити австрійського виробництва «Egger». Його фасад – це надійна польська МДФ («Kronospan»).
Характеристики:
Ширина: 950
Висота: 703
Глибина: 167
Ексклюзивний дизайн цього виробу, чудово поєднуючись з елементами меблів від інших виробників, створює цікавий інтер'єр.
У його виробництві використовується тільки якісна фурнітура, що гарантує плавний хід» дверцята, додатково обладнаним амортизаторами.
Меблі відрізняється стійкістю до ультрафіолету: вона не вицвітає і не жовтіє.
Привертає виріб своєю доступністю будь бюджету.
Перед замовленням уточнюйте наявність даного товару у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ніколь |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 4 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Основний колір | Білий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Форма дзеркала | пряме |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 703 мм |
| Глибина | 167 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір покриття | Білий |
- Ціна: 3 790 ₴



