
Водонагрівач (бойлер) Atlantic Opro Profi 80 л VM мідний ТЕН 1.5 кВт
- В наявності
- Код: Opro Profi 80 VM D400-1-м
6 300 ₴
- +380 (67) 359-13-73Андрій
- +380 (67) 756-67-25Андрій
Електричний водонагрівач Atlantic O'Pro Profi — базова модель з оптимальним співвідношенням ціна/якість. У конструкції водонагрівача використовується мідний ТЕН. Магнієвий анод застосовується як основний захист робочого бака та нагрівального елемента від корозії. Для додаткового захисту французькі інженери розробили унікальну технологію — Ohmic Protection (O'Pro). У кожному водонагрівачі серії O'Pro Profi між ТЕНом і магнієвим анодом встановлений пристрій, який дає змогу продовжити термін експлуатації магнієвого анода удвічі. Ця технологія дає змогу заощаджувати на техобслуговуванні та проводити його тільки один раз на 2 роки. Мідний нагрівальний елемент потужністю 1500 Вт забезпечує нагрів води до 63 °C за 194 хвилини без перевантаження електромережі. Витрата електроенергії на 1 цикл нагрівання становить приблизно 5 кВт·год.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Усі моделі серії O'Pro Profi мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дає змогу звести теплові втрати всього до 5-6 °C на добу та зберегти воду гарячою впродовж дуже тривалого часу.
Сучасний дизайн водонагрівача дасть йому гармонійно вписатися у Ваш інтер'єр, а абсолютно безшумна робота та зовнішнє регулювання температури роблять експлуатацію водонагрівача комфортною. Atlantic O'Pro Profi об'ємом 80 літрів ідеально підійде для сім'ї з 3 осіб.
Компанія ATLANTIC має найбільшу мережу авторизованих сервісних центрів в Україні. Також до Ваших послуг єдиний Call-центр, де Вас уважно вислухають і обов'язково допоможуть.
Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача серії O'Pro Profi становить 3 роки, на електричну частину — 2 роки.
| Бренд | Atlantic |
| Вага (кг) | 20.5 |
| Довжина (мм) | 480 |
| Ширина (мм) | 460 |
| Висота (мм) | 840 |
| Час нагрівання: | 194 хв |
| Гарантія: | 2 роки на електричну частину та 3 роки на бак |
| Клас захисту: | IP 24 |
| Макс. температура нагрева: | 63±3 °С |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь |
| Модель: | VM 080 D400-1-М |
| Потужність ТЕНа: | 1500 Вт |
| Напруга: | 220 В |
| Об'єм: | 80 л |
| Виробник: | Atlantic |
| Робочий тиск: | 8 бар |
| Розміри (ВхШхГ): | 811х433х451 мм |
| Регулятор температури: | Зовнішній (на корпусі внизу) |
| Країна-виробник: | Україна |
| Тип водонагрівача: | Накопичувальний |
| Тип монтажа: | Вертикальний |
| Тип керування: | Механічний |
| Форма: | Циліндрична |
| Теплові втрати: | 1,4 кВт•ч/24 ч |
| Колір | Білий |
| Тип нагрівального елемента: | Мокрий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
- Ціна: 6 300 ₴

