
Ванна BLB сталева 140x70 см з ніжками (Португалія)
- В наявності
6 438 ₴
- +380 (67) 756-67-25Андрій
Ванна виготовлена з високоякісного сталевого листа завтовшки 2,5 мм. Вона вирізняється високою міцністю і надійністю. Її поверхня покрита спеціальною емаллю, яка характеризується довговічністю. Термін її експлуатації становить не менш ніж 30 років. Вона не схильна до подряпин, виникнення корозії та поширення бактерій. Догляд за такою поверхнею не становитиме труднощів: чиститься вона легко, а слідів після висихання води на ній не залишається.
- Колір: білий
- Матеріал виготовлення: сталь 2,5 мм + 0.3 мм емаль
- Поверхня: емаль зі склоутворювальної природної сировини
- Форма: прямокутна
- Глибина, см - 37.5
- Об'єм, л - 140
- Довжина 140 см
- Ширина 70 см
- Ніжки для ванни в комплекті
- Виробництво Португалія
ВИ МОЖЕТЕ КУПИТИ СТАЛЬНУ ВАННУ З ДОСТАВКОЮ АБО СИЛУВОВИНУ СКЛАДА В НІКОЛАЇ.
Перед купівлею уточнюйте, будь ласка, актуальну ціну та наявність товару телефоном або поштою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BLB |
| Країна виробник | Португалія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Тип ванни | Пристінна |
| Матеріал ванни | Сталь |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Кількість осіб | 1 |
| Об`єм | 140 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 375 мм |
- Ціна: 6 438 ₴









