Топ продаж

Дзеркало Базис Пік 40*70 для ванної без підсвічування
- В наявності
- Код: ДЗ-0040
1 150 ₴
+380 (67) 359-13-73
Андрій
- +380 (67) 756-67-25Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало 40 см, без підсвічування. Корпус виконаний з ДСП 16 мм, фацет 25 мм, полотно дзеркала Чехія. Можлива комплектація тумбою і пеналом.
Виробник: МФ "Пік"
Ш 400 мм, 700 мм, Г 20 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пік |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | пряме |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Підігрів дзеркала | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | дзеркало |
- Ціна: 1 150 ₴

