
влевовправо
Ванна Dusel DU108 Lucca, 1700x800 мм акрилова біла окремостояча
- В наявності
63 190 ₴
+380 (67) 359-13-73
Андрій
- +380 (67) 756-67-25Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Габарити (Дхшхв): 1700х800х580 мм
- Матеріал: Акрил
- Товщина матеріалу: 5 мм, потрійне армування
- Колір: Білий
- Форма: прямокутна
- Установка: Окрема
- Антиковзаюче вкриті
- Внутрішній розмір (ДхШ): 1115х500 мм
- Об'єм: 312 л
- Вага: 53 кг
- Країна-виробник товару: Австрія
Комплектація:
- Ванна
- Сифон click-clack з гідрозатворів
- Каркас з ніжками
- Панель суцільнолита з ванної, не знімна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dusel |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 53 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість осіб | 1 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об`єм | 312 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Окремостояча |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Панель для ванни | Так |
| Сіфон | Так |
| Додаткові функції | |
| Протиковзке покриття дна | Так |
- Ціна: 63 190 ₴





