
| Зовнішній вигляд FBF 282 BN: |
|---|
|
- Вбудований холодильник із морозильною камерою - Розташування морозильної камери: Нижнє - Колір обшивки: Білий - Регулювання температурних режимів: Кнопки Soft Touch - Кріплення фасадів: Ковзні напрямні - Можливість перевісити петлі дверей |
| Характеристика FBF 282 BN: |
|---|
|
- Електричність 220-240 Volt. / 50-60 Hz. - Клас електрозахисту: I - Потужність споживання: 0,7764 кВт на добу - Клас енергетичної ефективності: А+ - Кількість компресорів: 1 - Тип холодоагенту: R600a - Матеріал зовнішньої ізоляції: C-PENTANE - Мережевий кабель із вилкою VDE - Кліматичний клас: N-ST-T - Рівень акустичного тиску 42 дБ (А)
Розміри, вага та обсяг: - Висота/Ширина/Глибина (мм): 1772/540/545 - Вага нетто: 56 кг. - Загальний корисний об'єм: 241 літр - Корисний об'єм холодильної камери: 182 літри - Корисний об'єм морозильної камери: 59 літрів
Холодильна камера: - No-Frost (багатоканальне подавання охолодженого повітря через отвори в задній стінці) - Вентилятор Fresh Breeze для рівномірного розподілу охолодженого повітря в камері - LED освітлення - Матеріал полиць: Загартоване скло - Кількість полиць на дверцятах: 3 (верхня з кришкою) - Металізоване оздоблення полиць - Прозоре відділення для овочів і фруктів - Зона свіжості з регулюванням вологості - Додатковий простір під зоною свіжості для дрібних продуктів, пляшок або банок із напоями
Морозильна камера: - No-Frost (багатоканальне подавання охолодженого повітря через спеціальні отвори) - Корисний об'єм: 59 літрів - Автоматичне розморожування - Рейтинг продуктивності: 4 (****) - Потужність заморожування: 3,5 кг. на добу - 2 висувні контейнери - Лотокформа для льоду - Окрема полиця для швидкого заморожування у верхній частині морозильної камери
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fabiano |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 241 л |
| Об'єм морозильної камери | 59 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вбудована техніка | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Зона свіжості | Так |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Потужність заморожування | 3.5 кг/добу |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Перевішувані двері | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1772 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Вага | 56 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розморожування холодильної камери | автоматичне |
- Ціна: 30 441 ₴





